Prázdninový dom Mária

 

VYBAVENIE DOMU MÁRIA+ možnosti aktivít v jeho okolí

Kuchyňa v dome je plne vybavená (sporák + rúra na pečenie, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, kávovar, hriankovač a samozrejme kompletná výbava riadu a kuchárskeho náčinia).

V obývacej / spoločenskej miestnosti nájdete projektor s veľkoplošným plátnom, TV so satelitným príjmom, mapy a informačné materiály o Súľovských vrchoch a okolí, ako aj rôzne spoločenské hry pre deti aj dospelých (Aktivity, karty, puzzle apod.).

V dome sú 2 spálne so 4 a 2 lôžkami + dodatočné prístelky (rozkladacia pohovka apod.)

Priamo na dvore môžu parkovať 3-4 autá, uzamykateľná brána chráni vjazd na pozemok. Dom je situovaný bokom od hlavnej obecnej komunikácie, čo zaručuje väčšie pohodlie hostí. Centrum obce (potraviny, pohostinstvo, kostol) je vzdialené cca 400m od domu.

Na zatrávnenom dvore Vám je k dispozícii zastrešený altánok so záhradným nábytkom, gril, ohnisko, slnečník. Okolo ohniska sa nachádza príjemná lúčka s priamym výhľadom na Súľovské skaly a hrebeň do sedla Patúch.

Verejne prístupné futbalové ihrisko v Súľove sa nachádza pribl. 200m od prázdninového domu Mária v krásnom prostredí Súľovských vrchov. V dome nájdete lopty, súpravy na badminton, softball, taniere frisbee, ktoré je možné využiť priamo na trávniku pri dome alebo práve na verejnom ihrisku.